Usługi księgowe

Biuro księgowe z pełnym zakresem usług. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie wdrożenia naszej usługi. Nasi konsultanci pomogą zaplanować efektywny proces obiegu dokumentów z wykorzystaniem najlepszych narzędzi

O usłudze

Wierzymy, że księgowość powinna być nie tylko zgodna z przepisami prawa, ale też prosta, efektywna i komunikatywna. Nasz główny cel to nie tylko prowadzenie ksiąg rachunkowych, lecz również dostarczanie jasnych rekomendacji, wskazywanie optymalnych rozwiązań i minimalizowanie ryzyka.

Dokładność i skrupulatność w ewidencjonowaniu operacji gospodarczych to nasza kluczowa zasada. Przez staranne prowadzenie ksiąg, zapewniamy przejrzyste informacje dotyczące sytuacji finansowej Twojego przedsiębiorstwa. Efektywna księgowość to nie tylko liczby – to klarowna synteza, umożliwiająca szybkie zrozumienie stanu rozrachunków z kontrahentami, urzędami oraz pracownikami.

Nieustannie śledzimy zmiany w regulacjach, zapewniając dokładne i terminowe sporządzanie deklaracji rozliczeń podatku dochodowego (CIT) oraz podatku od towarów i usług (VAT). Dodatkowo, zajmujemy się tworzeniem informacji dotyczących transakcji unijnych VAT UE i wysyłką plików JPK VAT, zapewniając kompleksową obsługę w zakresie sprawozdań finansowych.

Oferujemy również w pełni zdigitalizowaną obsługę, minimalizując zaangażowanie klienta w procesy księgowe. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnego i zaawansowanego środowiska księgowego Optima (Comarch), zapewniamy efektywność i wygodę na każdym etapie współpracy. Nasze rozwiązania nie tylko usprawniają procesy, ale także pozwalają skupić się na rozwoju Twojego biznesu. Wraz z nami, księgowość staje się nie tylko obowiązkiem, ale również strategicznym atutem Twojej firmy.

Nasz specjalista

Pomożemy Ci w zakresie:

Księgowość pełna i KPiR
Deklaracje podatkowe
Sporządzanie sprawozdań finansowych
Obsługa anglojęzyczna
Porozmawiajmy

Poznaj inne usługi

Zobacz wszystkie

Doradztwo marketingowe

Narzędzia, szkolenia, konsultacje, wsparcie w strategii, zakup mediów. Cel: skuteczny marketing i dochodowa sprzedaż. Pomożemy w każdym aspekcie.

Doradztwo podatkowe

Specjalistyczne doradztwo podatkowe - optymalizacja i zgodność z przepisami. Współpracjemy wyłacznie z zaufanymi i doświadczonymi partnerami

Obsługa kadrowo-płacowa

Precyzyjne naliczanie list płac, odpowiednie umowy i kompletna dokumentacja HR. Zapewniamy zgodność z przepisami, umożliwiając bezproblemowe zarządzanie personelem w Twojej firmie

Zobacz wszystkie